Teknik Destek

Her cihazın belli bir süre sonra bakım ve onarımı gereklidir. Bu hizmeti teknik servisimizde tecrübeli ve yetkin kişilerle sizlere hızlı bir şekilde vermekteyiz. Hizmetin hızlı olması da garantili olması kadar önemlidir, çünkü işitme kaybı olan hastamızı cihazsız bırakmak onu aktif yaşantısından koparmak demektir.

Tamir

Cihazınızla ilgili arızalarda teknik servisimizde hızlı ve garantili bir hizmet sunmaktayız.

Bakım

Cihazınıza yapılacak bakımda ve kullanmak istediğiniz aksesuar teminini ilgili teknikerlerimizden bilgi alabilirsiniz.
Ayrıca ofislerimizde ilginizi çekecek ve ihtiyaç duyacağınız çeşitli teknik ve aksesuar malzemeler mevcuttur. Piller, temizleme mendilleri, nem alıcılar, hortum, boynuz vb..

Kulak Kalıbı

Her kulak yolu farklıdır. İşitme için en önemli enstrümanlardan birisi olan kulak kalıbı farklı ve kişiye özgü olmalıdır. Kulak kalıbı, silikon esaslı malzeme kullanılarak dış kulak boyunca, kulak kepçesi çukurunun ölçüsü alınarak yapılır. Yapılan kulak kalıbı ile kulak arkasında bulunan işitme cihazına hortum ile bağlantı sağlanır. Kulak kalıbı almak ve oluşturmak bir teknik bilgi ve beceri gerektirir.
Kulak kalıplarını sadece işitme cihazı kullanan hastalarımız için değil aynı zamanda orta kulak iltihabı(kronik otit) bulunan hastalarımız içinde imal etmekteyiz. Kulağa su kaçmasını engellemek için kullanılmasını KBB hekimleri tarafından önerilir.